KONTAKT

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej strony lub też poruszanych na niej tematów to gorąco zachęcam do kontaktu. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, który znajduje się poniżej. Odpowiemy na wszystkie przesłane do nas wiadomości w możliwie jak najkrótszym czasie.

Współpraca

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość podjęcia współpracy z naszą stroną w zakresie publikacji testów produktów lub artykułów opisujących konkretny sport lub przedsięwzięcie. Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z naszą stroną lub umieszczeniem na niej swojego tekstu, to gorąco zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego, który znajduje się poniżej.

Żadne zapytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. W mailu zwrotnym przedstawimy ofertę wraz ze szczegółowym zakresem prac jakie możemy wykonać oraz oczywiście ceną i terminem wykonania. Ponieważ nasza strona specjalizuje się w szeroko rozumianych sportach ekstremalnych zastrzegamy, że nie publikujemy treści nie mających żadnego związku z poruszaną tematyką. Nie mniej jednak, zachęcam do kontaktu i przedstawienia swojego pomysłu.